Navigácia

Výber jazyka

Obsah

SLÁVNOSTNÁ CERTIFIKÁCIA PROGRAMU ZELENÁ ŠKOLA

Typ: ostatné
Dva roky tímovej práce s deťmi prinieslo ovocie. „ Misia je splnená.“ V školskom roku 2015/2016 sa naša škola zapojila do Medzinárodného projektu Zelená škola.

Po dvoch rokoch našej spoločnej práce sa nám podarilo získať titul a zástavu „Zelená škola“. Slávnostná certifikácia  sa uskutočnila dňa 5.10.2017 v Aule Technickej univerzity vo Zvolene,  na ktorej sa zúčastnili aj zástupcovia našej školy: riaditeľka školy Mgr. Tarčáková Jolana ,Žitniaková Silvia, Košútová Antónia a koordinátor pre Zelenú školu v Oravskej Polhore 130 Ing. Labajová Gabriela. Túto akciu prišiel podporiť aj prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska. Slávnostná certifikácia bola obohatená o pestrý kultúrny program. Za dva roky sme spoločne  urobili veľký kus práce v oblasti environmentálnej výchovy v našej škole i v obci. Všetkým žiakom patrí srdečná vďaka a tešíme sa na ďalšie pekné aktivity aj v tomto školskom roku.

                                                                                Koordinátor Zelenej školy Ing. Labajová G.


Vytvorené: 5. 10. 2017
Posledná aktualizácia: 5. 10. 2017 22:46
Autor: